Cydry

Co to jest cydr?

Cydr jest lżejszy od wina i subtelniejszy niż piwo, stanowi najlepszy wybór na swobodne spotkania o każdej porze dnia i roku. Naturalny cydr jest wytrawny, kwaskowaty i delikatnie cierpki. Ma barwę od ciemnożółtej do lekko słomkowej i w tradycyjnym wydaniu nie jest sztucznie gazowany – stopień wysycenia dwutlenkiem węgla zależy od regionu produkcji. Wśród naszych ofert znajdziesz także cydr przemysłowy – musujący lub gazowany, który w takim wydaniu przypomina piwo lub wino musujące.

Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Dostawca
Czas dostawy
Ustaw kierunek malejący
Produkty 5
72
96
120
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Dostawca
Czas dostawy
Ustaw kierunek malejący
Produkty 5
72
96
120

Cydr to inaczej jabłecznik. Jest fermentowanym napojem winiarskim o zawartości alkoholu 1,2–8,5%. Cydr online kupisz w Deli2!

Ten orzeźwiający krajowy napój alkoholowy jest niskoprocentowy (zawartość alkoholu od 1,2 do 8,5%) i z powodzeniem może stanowić alternatywę dla piwa smakowego. Ma niższą zawartość cukrów i przyjemny orzeźwiający smak. Może występować w wersji słodkiej, półsłodkiej, półwytrawnej lub wytrawnej, a intensywny jabłkowy aromat niekiedy bywa wzbogacony miodową lub gruszkową nutą (cydr gruszkowy).

Jak serwować cydr?

Cydr to świetny aperitif – podawany przed posiłkiem pobudza apetyt i podkręca doznania smakowe. Pasuje do dań mięsnych, słonych i słodkich przekąsek, serów typu camembert i brie, grillowanych warzyw oraz owoców morza. Najlepiej smakuje schłodzony do temperatury 10–12⁰C.

To Top
Wyświetl ofertę dla Twojego miasta
Wybierz obszar
lub wpisz kod pocztowy:
Proszę wpisać kod pocztowy

Dzięki temu możemy pokazać Ci dopasowaną ofertę tylko

tych produktów i dostawców, które są dostępne dla Twojego adresu.

Check Icon Kurier Deli2 - DOSTAWA DOSTĘPNA
Check Icon Kurier - WYSYŁKA DOSTĘPNA
Adult Icon

Strona przeznaczona dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?