0%

 

7 ciekawostek - ekskluzywne jaja z fermy Braci Grotek

  1. Pierwsze na świecie opatentowane jajo – the Ogg – było rewolucją na rynku luksusowych produktów spożywczych i zostało uznane za pierwszy, idealny produkt tej kategorii. Opatentował je Adrian Grotek, prawdziwy wizjoner na rynku spożywczych dóbr luksusowych oraz założyciel firmy Bracia Grotek. Na przestrzeni lat marka złożyła kilkanaście wniosków patentowych i rozszerzyła ofertę o nowatorskie produkty.
  2. Jaja marki Bracia Grotek pochodzą od kur hodowanych zgodnie z zasadami biodynamiki. Kurom podawany jest odpowiedni pokarm w odpowiednim momencie. Karmienie zgodnie z fazami księżyca, przy akompaniamencie muzyki klasycznej przekłada się na wyjątkowy smak i wartości odżywcze jaj marki Bracia Grotek.
  3. Smaczny i zdrowy produkt o doskonałych właściwościach. Jaja z fermy Braci Grotek są najzdrowszymi i najbardziej odżywczymi jajami dostępnymi na całym świecie. Dlatego możesz być pewnym, że ich spożycie korzystnie wpłynie na twój wygląd. Jajo Grotek Bracia waży 50 g i jest jajem najbogatszym w białko (7 g), tłuszcz (5 g) oraz żelazo, witaminy, minerały i karotenoidy. Jedno duże jajo zawiera aż 17 witamin niezbędnych dla naszego organizmu i wartość energetyczna na poziomie zaledwie 70 kcal. Jaja Grotek Bracia nie mają sobie równych wśród konkurencji.

 

  1. Firma pozostaje w kontakcie z czołowymi instytucjami spożywczymi na świecie - Egg Nutrition Center – instytutem, który zajmuje się badaniem wartości odżywczych jaj. Każda informacja przekazywana przez ENC stanowi efekt pracy naukowców i łączy się z odkrywczymi działaniami w dziedzinie hodowli kur niosek. Produkty marki dostępne w Deli2.pl otrzymują produkty konsultowane z najlepszymi ekspertami na świecie.
  2. Najświeższe jajka w mieście - marka Bracia Grotek wprowadziła przełomowy, innowacyjny system logistyki. Każde jajo, zaraz po zniesieniu, jest dostarczane bezpośrednio do punktu sprzedaży. Każdy etap wprowadzania jaja do sprzedaży ograniczony jest to minimum, dzięki czemu jaja nie muszą być przechowywane w magazynach, co wpływa negatywnie na świeżość i wiek jaja. każde jajo Grotek Bracia jest dostępne w sprzedaży do 6 dni od zniesienia. Trzy warstwy jaja stanowią najlepszy dowód na pełną świeżość produktu.
  3. Jajka przechowywane są w ekologicznych, autorskich wytłaczankach. Forma opakowania została zaprojektowana tak, by chronić jajka przed uszkodzeniami i dbać, by utrzymywały odpowiednią temperaturę. W celu zapewnienia produktowi najwyższej świeżości zbudowane zostały specjalne pawilony. Panuje w nich idealna temperatura dla jajek, od 10 do 15 stopni. Jaja z fermy Braci Grotek utrzymują dzięki temu pełną świeżość i wartości odżywcze.
  4. Do znakowania jajek służy specjalnie zaprojektowany tusz, który nie ma wpływu na żółtko i białko.

 

Planujesz wyprawienie świąt w luksusowym stylu? Złote jaja marki Bracia Grotek będą ich idealnym uzupełnieniem.