0%

Jakość premium

Najwyższa jakość dokładnie wyselekcjonowanych produktów i niepowtarzalny smak pochodzący od lokalnych dostawców w jednym miejscu. Tak się prezentujemy i chcemy na każdym etapie działania udowadniać, że tak właśnie jest. W Deli2.pl nie ma miejsca na bylejakość produktów, tanie zamienniki czy produkty. Jesteśmy zdania, że produkt dobrej jakości jest wart swojej ceny, bowiem jego smak, skład i wartości odżywcze mogą mieć niemały wpływ na kształtowanie naszych codziennych nawyków żywieniowych. Produkty luksusowe mają tą przewagę, że zapadają w pamięć konsumentów, a kubki smakowe o wiele intensywniej odbierają ich smaki. Premium oznacza dobrze. Premium oznacza smacznie i przede wszystkim zdrowo.

 

Co znajdziesz w Deli2.pl?

Oferta delikatesów premium on-line jest bardzo szeroka, jednak nie opiera się na przypadkowo dobranych produktach. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, często z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w sprzedaży doskonałych produktów. Marki, które reprezentujemy, to często wybierane miejsca, znane i lubiane. W naszej ofercie znajdują się między innymi świeże owoce i warzywa, zioła, kiszonki, grzyby, trufle i bakalie – pod znamienną nazwą Warzywniak. W Nabiale i jajach znajdziemy dziesiątki aromatycznych serów wytworzonych z różnego rodzaju mleka: krowiego, owczego i koziego, a także przepyszne przetwory mleczne. W ramach Piekarni i Cukierni oferujemy świeżo wypieczone bagietki, pieczywo na zakwasie, delikatne rogaliki i wykwintne wyroby cukiernicze. Winiarnie zadbają o zaprezentowanie najlepszych szczepów win, zarówno polskich, jak i zagranicznych: hiszpańskich, włoskich, portugalskich czy niemieckich. Wina białe, różowe i czerwone, słodkie, półsłodkie, półwytrawne i wytrawne. To także doskonałe whisky, koniaki a także szampany z najlepszych Domów Szampańskich: Dom Perignon,  Moët & Chandon, Veuve Clicquot, Krug czy Ruinart. Doskonałym uzupełnieniem oferty Deli2.pl są wyjątkowe mięsa i wędliny od doświadczonych masarni z wieloletnim doświadczeniem. Sezonowane steki wołowe, antrykoty, tomahawki to kwintesencja kuchni na najwyższym poziomie. Smak wędzonych szynek z Kuznocina to klasyka i tradycja, zachowana od lat. Szukając bardziej wytrawnych smaków, warto poznać szeroką ofertę ryb i owoców morza, od świeżych po wędzone. Labraksy, dorady, tuńczyki, pstrągi – wszystkie na swój sposób wyjątkowe. Dla amatorów diety wegetariańskiej, wegańskiej oraz eko, przygotowaliśmy liczne wyszukane produkty najwyższej jakości.

Każdy, kto ceni sobie wyjątkowy smak i najwyższą jakość produktów, znajdzie w Deli2.pl to, co najlepsze. Jakość premium to Deli2.pl!