Metody płatności

METODY PŁATNOŚCI

W Deli2.pl cenimy bezpieczeństwo, dlatego przyjmujemy 100% przedpłaty. Wybraliśmy dla Państwa najbezpieczniejsze i najwygodniejsze metody płatności z wykorzystaniem operatora Przelewy24.pl

(PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068 jako krajowa instytucja płatnicza.)

  • Szybki Przelew on-line (tzw. pay by link)

Każdy Klient Deli2.pl znajdzie na formatce płatności swój bank i w najwygodniejszy dla siebie sposób dokona zapłaty za zakupu ulubionych produktów. Pełna automatyzacja procesu sprawia, że transakcja przebiega intuicyjnie, a wpłata odnotowana jest automatycznie.

  • BLIK

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Pozwala użytkownikom telefonów i komputerów na dokonywanie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej w telefonie. To szybki sposób, niewymagający podania numeru karty. Wystarczy kod BLIK ze swojej aplikacji.

  • Karta płatnicza

Karta płatnicza to jedna z najbardziej powszechnych form płatności na świecie. Platforma Przelewy24, gwarantuje szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa, MasterCard. Jeśli zapiszesz swoją kartę - płatność przebiega za pomocą jednego kliknięcia. Ta metoda jest także bezpieczna.

  • Apple Pay

Elektroniczny portfel od Apple umożliwia użytkownikom urządzeń marki szybkie i bezpieczne zakupy jednym kliknięciem, bez konieczności każdorazowego uzupełniania danych karty.

  • Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płatności oferowany przez Google. To bezpieczne przechowywanie danych na koncie Google i szybka płatność poprzez jedno kliknięcie.

  • Pay Po

PayPo to innowacyjna forma płatności umożliwiająca odroczenie płatności o 30 dni bez dodatkowych kosztów. Co więcej, przez te 30 dni można podjąć decyzję o rozłożeniu płatności na 4 wygodne raty bez dodatkowych weryfikacji.

  • Płatności walutowe

Płatność nie musi przebiegać tylko w polskich złotych. Serwis Przelewy24 dostarcza wielowalutową platformę do obsługi płatności przelewowych i kartowych. To możliwość transakcji kartowych w 50 walutach, bez niekorzystnego przewalutowania.

  • Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne zyskują na popularności. Serwis Przelewy24 umożliwia akceptację płatności z portfeli: PayPal, Skrill, YetiPay i SkyCash.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium