z delikatesów i manufaktur do Twojego domu

Spółdzielnia mleczarska w gostyniu. Mleko zagęszczone słodzone gostyńskie 8% tłuszczu 530g Wstecz 5900691031114

Mleko wiejskie butelka szklana 750 ml

SKU
ML_0023
mleczne_inspiracje
6,40 zł za sztukę
Produkt niedostępny
Ten produkt dostarczamy: we wtorki i w czwartki
BESTSELLER

Mleko wiejskie krowie niepasteryzowane 750 ml - Mleczne inspiracje. Wyrób niestandaryzowany, prosto z gospodarstwa. Surowce wykorzystywane w gospodarstwie nie zawierają GMO, a gotowe produkty są pozbawione wszelkiego typu bez zagęstników, stabilizatorów czy chemicznych dodatków. Mleko wiejskie „Mleczne Inspiracje” stanowi wyśmienitą bazę do tworzenia produktów nabiałowych, takich jak kefir, masło, śmietana, jogurt, twaróg i ser. 

Mleko surowe ma krótki termin do spożycia – dobrze się zsiada, zimą wolniej latem szybciej – proces ten jest ściśle uwarunkowany temperaturą. Mleko jest schładzane w trakcie udoju, pozwala to utrzymać jego poziom mikrobiologiczny pod pełną kontrolą.

Mleko krowie niestandaryzowane - zmienna zawartość tłuszczu, białka i soli mineralnych. Brak standaryzacji – dokładne parametry mleka nie są określane i mogą różnić się w zależności od pory i terminu udoju. Mleko „Mleczne inspiracje” to naturalny produkt z gospodarstwa – prawdziwy dar natury. Gospodarstwo znajduje się pod oceną Polskiej Federacji Hodowców Bydła Mlecznego – raz w miesiącu dokonywany jest próbny udój pod kontrolą zootechnika – parametry mleka są wnikliwie badane i oceniane.

Dla wielu picie mleka prosto od krowy to wyjątkowy symbol, kojarzący się z beztroskim dzieciństwem, nieprzetworzonymi produktami spożywczymi i naturalnymi smakami. Prawdziwe mleko prosto z gospodarstwa nie przechodzi żadnych procesów przetwórczych. To pełnowartościowy, zdrowy produkt, o jedynych w swoim rodzaju walorach smakowych – „jak dawniej”.

Od maja do późnej jesieni krowy mleczne są karmione tylko i wyłącznie zielonkami. W okresie zimowym paszę stanowią w dużej części rośliny podsuszane. W tej sposób powstaje mleko w standardzie siennym - najwyższa jakość na polskim rynku. Gospodarstwo Renaty i Grzegorza Łuczaków „Mleczne Inspiracje” z Wroczyny koło Kutna od lat tworzy nabiał najwyższej klasy. Produkty marki mleczne inspiracje zaspokoją kubki smakowe miłośników prawdziwego nabiału.

Mleko od szczęśliwych krów - Stado gospodarstwa „Mleczne Inspiracje” łączy buhajów ze Szwajcarii i rdzennie polskie rasy krów – ich cechy genetyczne umożliwiają produkcję nabiału, który stanowi powrót do mleczarskiej tradycji. Mapowanie stada trwa i prowadzi do wykluczenia z niego szkodliwych białek. Wielu smakoszy mleka Mleczne Inspiracje stwierdzają zanik dolegliwości alergicznych po jego spożyciu. Długofalowym celem gospodarza jest stworzenie niestandaryzowanego mleka, które nie uczula. 

Przechowywać w temp: 2-3 stopnie.

Termin przydatności do spożycia: 3 dni. 

Więcej informacji
Ten produkt dostarczamy we wtorki i w czwartki
Czas dostawy 2-5 dni
Dostawca Mleczne Inspiracje
Kraj pochodzenia Polska
Bez laktozy Nie
Bezglutenowe Nie
Vege Nie
EKO/BIO Nie
Bez cukru Nie
Cart Info Nie
Napisz własną recenzję
Napisz opinięMleko wiejskie butelka szklana 750 ml
*pole obowiązkowe
To Top
X

Mieszkasz w Warszawie lub okolicy?

Sprawdź, czy dowozimy do Ciebie

Check Icon
Wprowadź swój kod pocztowy:
lub

Dostawa jest możliwa

Dostawa na Twój adres nie jest jeszcze możliwa

Podaj nam swoje dane, a poinformujemy Cię, gdy tylko dostawa na Twój adres stanie się możliwa.

jak to działa?

Basket Icon
Złóż zamówienie online
Calendar Icon
Wybierz termin dostawy
Shipping Icon
Ciesz się swoimi zakupami