Czas i koszty dostawy

KOSZTY I TERMINY DOSTAWY W DELIKATESACH DELI2

 

KURIER DELI2 - WARSZAWA I OKOLICE

Dokonaj wyboru swoich ulubionych produktów i dogodnego terminu dostawy od poniedziałku do soboty w godzinach 14-22, a tego dnia kurierzy Deli2.pl odbiorą świeże i w pełni bezpiecznie zapakowane produkty z wybranych miejsc, by dostarczyć je wprost do Twojego domu.

Czas dostawy wynosi nie mniej niż 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Ze względu na okres potrzebny do skompletowania zamówienia, a także czas potrzebny wytworzenia niektórych produktów lub ich importu na zamówienie – czas realizacji zamówienia może być różny, o czym informujemy już na etapie kompletowania zamówienia. W Deli2.pl obowiązują 1-godzinne okienka dostawy, dzięki którym zaoszczędzisz czas, nie tracąc go w oczekiwaniu na dostawę.

Dostawy są realizowane z wykorzystaniem floty pojazdów dostawczych z częścią chłodniczą, dostosowanych do bezpiecznego transportu żywności. W samochodach panują idealne warunki do przewozu świeżego mięsa, ryb, jak i chrupiącego pieczywa, czy cytrusów. Dbamy o wszystkie produkty tak, by docierały zawsze świeże, w najwyższej możliwej jakości.

KOSZT DOSTAWY: 19,90 ZŁ (DLA ZAMÓWIEŃ DO 300 ZŁ)

 

KURIER InPost - WYSYŁKA CAŁY KRAJ

Ekspresowa wysyłka kurierska, realizujemy zamówienia od poniedziałku do czwartku, w celu zapewniania najwyższej jakości obsługi, nie realizujemy zamówień wysyłkowych w piątki (z dostawą w poniedziałek). 
 
Produkty zostaną dostarczone pod wskazany adres w bezpiecznych opakowniach, chroniących je przed zgnieceniem lub stłuczeniem. Towary wymagajace specjalnego przechowywania jak sery, wedliny, mięso, czy ryby wysyłane są w styroboxach z wkładami chłodzącymi, zapewniającymi im optymalną temperaturę. 

KOSZT DOSTAWY: 19,90 ZŁ (DLA ZAMÓWIEŃ DO 300 ZŁ)

 

MIMIMALNA WARTOŚĆ KOSZYKA WYNOSI 100 ZŁ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium