Warszawa i okolice: z delikatesów i manufaktur do Twojego domu

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW SSL

 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH W DELI2.PL

Dokonując zakupów na www.deli2.pl Klient może mieć pewność, że dbamy o bezpieczeństwo jego danych. W związku z tym gwarantujemy, że przesyłane dane są w pełni zabezpieczone certyfikatem SSL. Certyfikat ten jest podstawowym narzędziem ochrony danych poufnych, które za sprawą certyfikatu są szyfrowane.

CO SZYFRUJE SSL?

Szyfrowanie danych dotyczy przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transakcji z Deli2.pl. Tego rodzaju zabezpieczenia likwidują całkowicie ryzyko przechwycenia i wykorzystania danych. Warto dodać, że certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego, potwierdzając tym samym jego rzetelność.

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Zwiększone bezpieczeństwo zakupów zapewnia także operator płatności Przelewy24.pl, który posiada aż 15 lat doświadczenia, co przełożyło się na liczbę 150 000 zarejestrowanych partnerów. Operator jest w posiadaniu platformy opartej na najnowszych metodach szyfrowania, co gwarantuje niezawodność dokonywanych transakcji. Zgodnie z polityką Przelewy24.pl wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności, także są szyfrowane w oparciu o technologię SSL, ale nie tylko. Operator chroni informacje o płatnościach dzięki wielu zabezpieczeniom, a otrzymane certyfikaty takie jak Thawte, PCI DSS czy McAfee Secure są gwarancją niezawodności funkcjonowania serwisu. Co więcej, wszystkie transakcje przechodzące przez platformę poddawane są monitoringowi.

W Deli2.pl każdy Klient jest traktowany na najwyższym poziomie. Każda transakcja rozpatrywana jest indywidualnie i do każdej z nich podchodzimy z najwyższą starannością. Zapewniamy, że zakupy w Deli2.pl są w pełni bezpieczne.

To Top
X

Aktualne obszary dostaw: Warszawa i okolice oraz Łódź i okolice

Sprawdź, czy dowozimy do Ciebie

Check Icon
Wprowadź swój kod pocztowy:
Proszę wpisać kod pocztowy
lub

Dostawa jest możliwa

Dostawa na Twój adres nie jest jeszcze możliwa

Podaj nam swoje dane, a poinformujemy Cię, gdy tylko dostawa na Twój adres stanie się możliwa.

jak to działa?

Basket Icon
Złóż zamówienie online
Calendar Icon
Wybierz termin dostawy
Shipping Icon
Ciesz się swoimi zakupami