Warszawa i okolice: z delikatesów i manufaktur do Twojego domu

KOSZTY I TERMINY DOSTAWY

 

Dokonaj wyboru swoich ulubionych produktów i dogodnego terminu dostawy od poniedziałku do soboty w godzinach 13-22, a tego dnia kurierzy Deli2.pl odbiorą świeże i w pełni bezpiecznie zapakowane produkty z wybranych miejsc, by dostarczyć je wprost do Twojego domu.

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY STACJONARNEJ - BRAK ODBIORÓW OSOBISTYCH. DOSTARCZAMY SZYBKO I BEZPIECZNIE POD DRZWI!

Czas dostawy wynosi nie mniej niż 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Ze względu na okres potrzebny do skompletowania zamówienia, a także czas potrzebny wytworzenia niektórych produktów lub ich importu na zamówienie – czas realizacji zamówienia może być różny, o czym informujemy już na etapie kompletowania zamówienia. W Deli2.pl obowiązują 1-godzinne okienka dostawy, dzięki którym zaoszczędzisz czas, nie tracąc go w oczekiwaniu na dostawę.

Dostawy są realizowane z wykorzystaniem floty pojazdów dostawczych z częścią chłodniczą, dostosowanych do bezpiecznego transportu żywności. W naszych samochodach chłodniczych panują idealne warunki do przewozu świeżego mięsa, ryb, jak i chrupiącego pieczywa, czy cytrusów. Dbamy o wszystkie produkty tak, by docierały zawsze świeże, w najwyższej możliwej jakości.

Koszt dostawy: 9,99 zł (dla zamówień do 250zł)

 

Dziesiątki lokalnych i sprawdzonych dostawców i  kurierzy Deli2 to gwarancja szybkiej dostawy zgodnie ze wskazanym przez Ciebie terminem.

To Top
X

Aktualne obszary dostaw: Warszawa i okolice oraz Łódź i okolice

Sprawdź, czy dowozimy do Ciebie

Check Icon
Wprowadź swój kod pocztowy:
Proszę wpisać kod pocztowy
lub

Dostawa jest możliwa

Dostawa na Twój adres nie jest jeszcze możliwa

Podaj nam swoje dane, a poinformujemy Cię, gdy tylko dostawa na Twój adres stanie się możliwa.

jak to działa?

Basket Icon
Złóż zamówienie online
Calendar Icon
Wybierz termin dostawy
Shipping Icon
Ciesz się swoimi zakupami