Dostawa Warszawa i okolice lub wysyłka kurierem - cała Polska: z delikatesów i manufaktur do Twojego domu

Steki

Wołowe steki to jeden z filarów oferty działu mięsnego delikatesów online Deli2.pl. Najświeższe mięso od sprawdzonych dostawców to gwarancja pełnego zadowolenia z zakupu. Steki wołowe z oferty naszego sklepu online wybierane są przez koneserów dobrego smaku. Soczyste, kruche i pełne wartości odżywczych. Rozsmakuj się w najlepszej wołowinie z najdalszych zakątków świata oraz ekologicznym mięsie z Warmii i Mazur. Zapraszamy na ucztę dla prawdziwych Mięsożerców!

Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Dostawca
Ustaw kierunek malejący
Produkty 12
72
96
120
Filtr
Pozycja
Nazwa produktu
Cena
Dostawca
Ustaw kierunek malejący
Produkty 12
72
96
120

Steki wołowe - wołowina klasy premium pochodzi z bydła szlachetnych ras, takich jak Black Angus, Red Angus, Hida. Posiadamy luksusową wołowinę o niepowtarzalnym smaku. Wysoka marmurkowość i maślany smak to domena steków wołowych wagyu z USA, Chile i Australii. Sprzedajemy steki wołowe sezonowane od 30 do 60 dni oraz produkty świeżo wycinane z większych elementów. Kupując wołowinę w Deli2.pl zyskujesz 100% pewności, że Twój ulubiony stek zadowoli Twoje kubki smakowe.

W ofercie sklepu mięsnego online Deli2.pl czekają steki takie jak:

 • ribeye,
 • rostbef,
 • picanha,
 • bavette,
 • filet mignon,
 • cote de boeuf,
 • stek z polędwicy
 • antrykot z kością i bez kości,
 • t-bone,
 • hanger
 • porterhouse.

Każdy mięsożerca znajdzie w ofercie Deli2.pl swój ulubiony kawałek wołowiny, który zyska maksimum smaku po obróbce termicznej. Stawiamy na mięso wołowe najwyższej klasy - sprzedajemy steki, w których rozsmakuje się każdy Smakosz. Zamówienie mięsa wołowego z dostawą do domu jest szybkie i proste. Ulubione steki zostaną dowiezione do domu (na życzenie także do kuchni) już w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Deli2.pl posiada własną flotę samochodów ze strefą chłodniczą - dbany o utzymanie odpowiedniej temepratury mięsa na każdym etapie procesu logistycznego. 

Steki japońskie wagyu - wołowina to jeden z najsłynniejszych towarów eksportowych kraju Kwitnącej Wiśni. Stawiamy na steki, które proponują swoim gościom najbardziej luksusowe restauracje na całym świecie. W ofercie delikatesów mięsnych online Deli2.pl dostępne jest także mięso japońskiego bydła Hida. To szczególna rasa krów hodowana w prefekturze Gifu. Steki z ich mięsa dosłownie rozpływają się w ustach. Stek z wołowiny Hida jest miękki ma intensywną marmurkowatość i delikatnym smak.

Steki australijskie - najwyższa jakość oraz steki argentyńskie i chilijskie - wołowina wagyu z Ameryki Południowej dostępna w Deli2.pl. To właśnie na terenach rozległej, południowoamerykańskiej pampy bydło ma idealne warunki do rozwoju. Pogoda sprawia, że przez cały rok żywi się trawą, pokonując przy tym znaczne odległości. Wiele czynników sprawia, że mięsne rasy bydła z Argentyny spotykają się z uznaniem miłośników mięsnej uczty z całego świata. Skosztuj steków argentyńskich - zamów wołowinę z dostawą prosto do Twojej kuchni.

Steki wołowe z USA - pełnia smaku i doskonała jakość. Sprzedajemy steki o doskonałych parametrach, Beef Marbling Score. Wskaźnik BMS informuje o zdolności mięsa do gromadzenia tkanki tłuszczowej i bezpośrednio odpowiada za jego marmurkowatość. Za sprawą przerostów tłuszczowych amerykańskie steki wagyu mają wyjątkowy smak. Amerykanie kochają BBQ i doskonale znają się na stekach. Skorzystaj z wiedzy o wołowinie, jaką posiadają mieszkańcy południowych stanów USA i delektuj się prawdziwych stekiem z grilla. Soczyste, pełne smaku mięso będzie wyborne, jeśli zdecydujesz się na stopień wysmażenia medium-rare.

Steki wołowe Crazy Butcher oraz Złoto Hiszpanii to warszawska ekstraklasa wśród dostawców produktów mięsnych klasy premium. Zawsze świeże mięso z bydła hodowlanego wolnowybiegowo sprawdza się w przygotowaniu na ruszcie, patelni lub grillu. Zamów najlepsze mięso z dostawą do domu i delektuj się smakiem dań, rodem z najlepszego steak house'u.

To Top

Wyświetl ofertę dla Twojego miasta

Wybierz obszar

lub wpisz kod pocztowy:
Proszę wpisać kod pocztowy

Dzięki temu możemy pokazać Ci dopasowaną ofertę tylko

tych produktów i dostawców, które są dostępne dla Twojego adresu.

Check Icon

Kurier Deli2 - DOSTAWA DOSTĘPNA

Check Icon

Kurier - WYSYŁKA DOSTĘPNA